Hned jak jsem uviděla, že Australské bachovky (Bušovky) mají novou esenci Muži, nadchla mě. Složení je poskládané bezvadně. Dočetla jsem se také, že než Ian – majitel a tvůrce Bušovek – uvede novou esenci na trh, opravdu dlouho (dle jeho slov roky) složení nové esence testuje a dlouho o ní přemýšlí. Pomáhá mu zpětná vazba a potřeby posluchačů, se kterými se velmi často setkává na svých přednáškách. Téma esence, kterou má stvořit, mu chodí v meditacích. On „sám“ pak vybírá květiny do složení tak, jak mu příroda venku ukáže. Musím říct, že na tom něco je. Zatím jsem v jeho esencích nenašla chybu. Chybu ve smyslu, že by záměr, co má esence s člověkem udělat, vedl k nerovnováze. Zatím jsem vždycky zjistila, že přesně uhodil hřebíčkem na hlavičku. Jeho esence navrací do života a upevňují vztah ke hmotě. Není to žádné blouznění po Mléčné dráze… Co nová esence Muži přináší?

Esence Muži je logicky věnována především mužské části populace. Je to v návaznosti na již dříve stvořenou esenci Žena, která je pro něžné pohlaví velmi prospěšná. Je to už ale pár let a Ian s novou tvorbou nepospíchá… Dumáte, co vlastně esence Žena, nebo Muži vůbec dělá?

Pro ilustraci toho, co Bušovky svedou, uvedu pár příkladů. Tak např. esence Žena je primárně určena ženám – napravuje jejich vztah k sobě samotné, pomáhá přijmout ženství a cítit se v něm dobře. Bušovky jsou velmi chytré esence, jak jsem je poznala já. Působí přesně tam, kde to nejvíce potřebujete. Většinou je to něco jiného, než jste si mysleli, vždycky to ale přesně sedne. Koho by zajímal víc princip, na kterém Bachovky i Bušovky fungují, tak v tomto článku. Od žen ve svém okolí jsem se dozvěděla, že po esenci Žena začaly více vařit a péct, nosit častěji sukně, víc se malovat a taky začaly více rozumět ženám ve svém okolí. Byla jsem zvědavá, co bude umět esence mužská.

Australská bachovka Muži zklidňuje mysl a dodává trpělivost a otevřenost. Uvolňuje hluboké smutky a propojuje s emocemi. Přináší schopnost vyjádřit je. Pomáhá navázat vztah s otcem.

Velmi se mi líbila černá barva, kterou k této nové směsi vybrali. Oficiální popis výrobce je, že tato esence je určená pro muže, kteří jsou neustále na cestách a spěchají, což může vést k netrpělivosti a podrážděnosti. Ve špatném potenciálu se můžeme setkat s povahovými rysy jako je shon, netrpělivost, přílišná kritičnost, určité povalečství, zadržování smutku a emocí. V dobrém potenciálu se naopak setkáváme s otevřeností a propojeností s vlastními pocity a emocemi a se schopností jejich vyjádření. Znovu prožíváme radost ze života a uvolnění, obnovuje se i smysl pro humor. Esence také dokáže prolomit staré mužské stereotypy i nevýživné vzorce a pomáhá navázat vztahy s mužskými příslušníky v našich liniích. Zkrátka jsem viděla, že se Ian trefil a že cílí na harmonickou jangovou složku našeho já, což může být prospěšné nejen pro může.

Jaké australské květy jsou v esenci Muži a co přesně umí?
  • Black-eyed susan – pro lidi, kteří jsou netrpěliví nebo neustále na cestách. Tito lidé se neustále řítí a jejich životy přetékají závazky. Tato esence umožňuje těmto lidem zpomalit a najít svůj klidný střed a vnitřní vedení.
  • Bluebell – tato esence pomáhá otevřít srdce. Je pro ty, kteří jsou odříznuti od svých pocitů, které si drží uvnitř. Podvědomě se je bojí vyjádřit z přesvědčení, že pocity lásky a radosti jsou konečné nebo neobnovitelné. Fungují s podvědomým strachem, že toho prostě není dost a když pustí to, co mají, tak nepřežijí.
  • Boab – jedná se o jednu z nejsilnějších Bush esencí, ktrerá přinesla zásadní změnu: čistí destruktivní emocionální a mentální rodinné vzorce, které se předávají z generace na generaci. Boab je schopný přistoupit ke všem těmto základním vzorcům a vymazat je. Esence je také velmi prospěšná těm, kteří zažili zneužití či trpí předsudky ostatních. Při použití ve spreji může efektivně čistit prostor od špatných energií.
  • Flanell flower – tato květina téměř prosí o dotek, protože okvětní lístky připomínají smyslnou strukturu flanelu. Tato esence je určena pro lidi, kterým vadí emoční intimita, fyzický kontakt a dotyky. Často také mají potíže s udržováním svých osobních hranic. Pomáhá člověku důvěřovat a slovně vyjádřit své nejniternější pocity. Přináší mužům i ženám touhu a potěšení ve fyzickém vyjádření. Je vynikající pro muže, kterým umožňuje jemnost, měkkost a citlivost při dotyku.
  • Little flanell flower – tato esence se zabývá dětským aspektem v nás všech. Zabývá se výrazem hravosti, bezstarostnosti a spontánní radosti. Je pro lidi, kteří považují život za velmi pochmurný a vážný zážitek. Je také pro děti, které inklinují k příliš rychlému dospívání, které se potýkají s problémy světa a předčasně stárnou. Pomáhá dětem v kontaktu se svými duchovními průvodci.
  • Red helmet orchid – tato esence byla vytvořena za jedinečných okolností na vrcholu Toolbrunup Peak, druhém nejvyšším vrcholu Stirling Ranges. Red Helmet Orchid pomáhá muži vytvořit pouto se svým dítětem nebo dětmi. Pomáhá mužům uvědomit si, jak přerozdělovat kvalitní rodinný čas. Výroba této esence vyžadovala nejen sluneční světlo, ale také měsíční světlo, čímž se přidal ženský princip, aby se umožnilo spojení. Je také pro kohokoli s nevyřešenými otcovskými problémy, které se mohou projevit jako opakující se celoživotní vzpurný přístup k autoritám – policie, ředitelé, šéfové atd.
  • Sturt desert pea – Sturt desert pea je květinový znak jižní Austrálie a je tu pro bolesti. Narazil jsem na nejméně tři domorodé legendy spojující tuto květinu se zármutkem a smutkem. Jedná se o jednu z nejmocnějších ze všech esencí a stejně jako mnoho jiných z esencí Bush může osobě pomoci dosáhnout úžasných změn v životě.
  • Yellow cowslip orchid – žlutá je barva, která symbolizuje intelekt a prvek vzduchu. Tato orchidej má velmi společenskou povahu a běžně se v přírodě vyskytuje. Element Air se velmi zajímá o společenský řád, skupinovou aktivitu a harmonii. Když vypadne z rovnováhy, setkáváme se s nadměrným úsudkem a kritikou.
Recenze Australské květové esence Muži

No a teď, co to udělalo se mnou? Jak už jsem předeslala, Bušovky u každého působí na jiném, ale vždy správném místě. Zaznamenala jsem, že mi to obnovilo důvěru. Projevuje se to tak, že jsem spoustu věcí přestala kontrolovat a řešit. Proč taky, když to není moje 🙂 A na fyzické úrovni to v mém případě rovná kosti. DOBRÝ.


Na eshopu dodavatele pro ČR Lifedirection.cz najdete nejen esenci Muži, ale také se můžete porejpat v dalším zajímavém sortimentu Australských bušovek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *