Levamin jsou kapky na zklidnění, když už vám nervy tečou i ušima. Byla jsem v prosinci vyřízená. Z krásných ekvádorských hor jsem se vrátila do obchoďáku na prodejnu na vánoční provoz. Jak rána palicí a ne jedna. Celkově jiná kultura, lidi, jídlo a do toho jsem si moc nepřipouštěla, že se mi třeba i stejská. Nijak by mi to totiž nepomohlo. Levamin mě během 30 minut dal dokupy, když jsem mlela z posledního a myslela si, že mě zachrání snad jen výpověď.

Nějak se to na mě všechno navalilo. K psychické náročnosti návratu se přidaly i fyzické srandy jako pálení očí ze zářivek, od kterých jsem si v tom indiánském zapadákově odvykla. Měla jsem přetížené receptory, prodejna plná lidí a já cítila, že se za pár minut sesypu a že to bude velká průtrž beznaděje posledních měsíců…

Recenze Levaminu od Diochi – co se mnou udělal, tralalá

Tak. V tomhle bezvadném stavu jsem si šla do zázemí udělat čaj. Trochu si odpočinout, zahřát se a oklepat z té sibérie. Oko mi padlo na růžovou lahvičku Levaminu, který jsme měly v poličce pro všechny případy. Věděla jsem, že tenhle přípravek zklidňuje nervy, ale nikdy ho nevyzkoušela. A tak jsem si ho celkem bez očekávání nakapala do hrnku s čajem a šla zase na plac.

Po půl hodině jsem se mezi regály zarazila, protože něco bylo najednou hrozně jinak. Měla jsem dobrou náladu. Těšila jsem se na budoucnost a bylo mi mezi lidmi na prodejně tak nějak lehce a dobře. Usmívala jsem se! „No tak moment“ byla mi ta změna nálady divná. Bylo mi jasný, že se ten černý mrak kolem hlavy nemohl rozpustit jen tak, neb byl z celkem kvalitního matroše. Chvilku jsem dumala. Na Levamin jsem už totiž úplně zapomněla. „No tak to je mazec!“ ohromily mě účinky té celkem něžně vypadající lahvičky s lotosem na obale.

Levamin je dost výstižné označení, protože kapky skutečně „odlehčují“.

Jak na mě Levamin zapůsobil? Ukázal mi novou, lepší perspektivu. Byla to vlastně jemná změna v nitru, ale otočka na úplně jinou stranu. Jako když čučíte do černý zdi těsně před vámi a najednou se otočíte zády a koukáte do prostoru, byť stojíte pořád na stejném místě. Taky by se vám ulevilo!

Mimochodem, výstižná definice perspektivy: perspektiva je optický jev, jenž způsobuje to, že se vzdálené objekty jeví zdánlivě menší než objekty blízké.

Levamin je od slova levitovat. Jaké byliny to umí?

Levamin pochází od ryze českého výrobce Diochi [dioči] s produkty tradiční čínské medicíny v čele s Vladimírem Ďurinou, zběhlíkem od Energy. Nutno říct, že má tenhle pán zdraví i své produkty opravdu skvěle promyšlené! Co si pro nás v Levaminu připravil?

„Je to bioinformační doplněk stravy vyrobený z extraktů bylin posilující meridián tří zářičů. Tyčinky lotosového květu, rozchodnice růžová a sibiřský ženšen přináší tělu klid a pohodu, harmonizují centrální nervový systém.“ Diochi o Levaminu

  • Rozchodnice podporuje kognitivní a duševní výkonnost, paměť a koncentraci.
  • Lotos podporuje psychickou pohodu – duševní zdraví.
  • Sibiřský ženšen podporuje duševní zdraví, dobrou náladu a relaxaci, harmonizuje krevní tlak, cukr v krvi, imunitu, působí jako antioxidant.
  • Srdečník sibiřský pomáhá zklidňovat nervový systém, podporuje činnost cévního systému, krevní tlak a činnost srdce.
  • Anýzová silice pomáhá normalizovat trávení, dýchání a podporuje chuť k jídlu.
  • Boldovník vonný normální trávení a normální činnost jater.
Energie léčivých kamenů? Bioinformace? Nehmotná složka přípravku

„Bioinformační přípravek posilující meridián tří zářičů“ Coo?? →

Bioinformační přípravek dokáže harmonizovat a regenerovat nejen fyzickou úroveň (tělo), ale i ty jemnější části, a působit díky tomu komplexněji, neb lidský organismus není jen hromada kostí a masa, haha.

Co to ty bioinformace jsou? Každý živý organismus vydává určitou energii, jejíž vlnová délka se dá pomocí přístrojů změřit. Pokud naměříte, jaké jsou frekvence např. ostropestřce, jste schopni stejné frekvence pomocí přístrojů generovat. Můžete tak do tinktury v podstatě „nahrát“ čisté informace byliny. Zvýší se účinnost, efektivita i zaměření produktu.

Bioinformace ovlivňují každý organismu včetně lidského, skvěle komunikují právě s informační centrálou našeho těla – s centrální nervovou soustavou, s mozkem. Takto očištěné frekvence dokáží v organismu dobře nastarovat regenerační procesy.

Přípravky Diochi (stejně jako Energy) jsou známé tím, že kromě klasických výluhů z bylin obsahují navíc právě bioinformace, ale třeba také energii polodrahokamů, která účinky ještě posiluje.

Když máme energetický špunt ve výživě, tři zářiče nefungují

Meridián tří zářičů je víceméně cyklus energie, kterou čerpáme a pomocí které vyživujeme všechny orgány v těle. Stejně jako strava prochází jícnem, žaludkem a střevy, prochází i vyživující energie podobnými místy, akorát na nehmotné rovině. Tomuto koloběhu energie se říkají právě tři zářiče. A stejně jako zácpu fyzickou či bolavý žaludek můžeme mít špunt i na energetických drahách, který může bránit přirozenému toku vitální energie. Když si s tímhle spojíte ještě pocuchané nervy…

Účinky Levaminu lidsky

Jak bych shrnula účinky Levaminu? Je skvělý, když se nervově hroutíte a všechno na vás začíná padat. Když nemáte od situace odstup a propadáte se do iracionální zoufalosti, aniž byste si dokázali pomoct nebo vidět šanci na zlepšení. Levamin ulevuje zatížené nervové soustavě a psychice, když se vám váš beznadějný stav těžko odůvodňuje. Jako kdyby si hejno tlustých havranů sedlo na až moc tenoučký drát od vedení…


[KLIKNI SI] Levamin seženete u Diochiho nebo třeba v Biooo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *