Kdysi jsem slyšela, že bych se měla věnovat uměleckým činnostem, kosmetice nebo oblečení a měla bych být na internetu nějak aktivní. Koukala jsem jak puk. Bylo to úplně mimo. Tehdy jsem studovala ekonomii, hrála softball a chodila oblečená jak sekretářka. Neměla jsem nejmenší tušení, čím se tu na světě zabavím, a tak jsem ty rady odhodila jako totální blbost. Stačilo pár let a nějaké ty turbulence a voalá – našla jsem se ve focení, psaní a kosmetika mi zpříjemňuje mentální rozměr života. Je to někdy sranda. V praktickém životě jsem ve volném čase vlastně pořád venku a tak různě tam poletuju a snažím se utahat svoje tělo, neb pohyb a cvičení potřebuju.


Nejlíp mi bylo na carnivore diet. Howgh

Asi rok a půl jsem byla vegetariánka a byl to ten nejblbější nápad, co jsem měla. Vesele jsem si ničila zdraví a klouby ve jménu ideologie, která rovnováhu nepřinášela. A o tu mi jde. Takže jakmile zjistím, že mi něco kazí můj vztah k životu, kašlu na to a posílám to pryč. Miluju sladký větrník, i když se mi po cukrech blbě spí, k snídani si klidně dám tatarák a i když byste na mě nejradši navlékli něžné oblečení a perličky, moje pravá podstata je někde jinde – nosím kožené doplňky a v mé energii je vždycky něco, co byste přece jenom nečekali.


Žila jsem 7 měsíců v Ekvádoru

A to s sebou nese spoustu věcí – krásný zážitky, výbuch v hlavě, nové obzory a jak to tak vypadá, možná i trochu jinou budocnoust. Protože – tamtadadááá – chystám brzký ESHOP S INDIÁNSKÝMI VÝROBKY! Bude se jmenovat Odindiánů.cz a moc se těším, až tam budou všechny ty jejich tradiční výrobky s božím designem, který se mi na trzích tolik líbil!

Co jsem v Ekvádoru dělala? Pracovala jsem v kuchyni. Dobrovolná práce mi nešla, to vám můžu říct :)) Rubrika Toulky u indiánů pro vás schovává příběhy a zážitky z míst na druhém konci světa, který je tak jiný a tak krásný.


Fotím a píšu

Baví mě věci z kůže. Můj poslední objev je česká značka Bagind, kterou úplně žeru. Když mám volno, vylepšuju prostor, ve kterém žiju, protože mi vadí nesoulad (čti krámy). Pomáhají mi u toho principy feng shui, které jsou perfektní. Už párkrát se mi díky nim podařilo do života přitáhnout skvělé věci. Dostává mě rytmus bubnů a hlavně japonský bubenický spolek Yamato, na kterém jsem už několikrát byla v divadle. Mám ráda tvorbu impresionistů, maso a teplý mlíko s medem. Miluju zvuk deště nebo tradiční čínskou medicínu. Podle toho, co píšu, by se mohlo zdát, že mi vyhovuje kreativní prostředí a že neholduju řádu. Hele, ne. V bordelu a chaosu se mi blbě přemýšlí. A jakmile mám plán, radím všem mi ho nenarušovat :)) Z domova jsem si odnesla praktické věci o zdraví a fotografování. Ze svého dětství na venkově zase vztah ke kratochvílím na louce, na poli, v sadě a všude, kde je příroda a prostor. Shrnula bych to takto – neustále vyhledávám věci, činnosti a nastavení, které mě vrací k rovnováze.

Jmenuju se Bára a jsem copywriter a fotograf. Svá nejnovější fotografická zachycení přírody si odkládám pro potěchu všech na svůj instagram @bymysense, tak se nezapomeňte podívat. Lehkou ukázku mé copywriterské práce najdete tady. Pokud vás bude něco zajímat, ozvěte se mi do komentáře nebo do emailu. A i když za sebou nezanecháte žádnou viditelnou stopu, doufám, že hezký pocit z návštěvy mých stránek vám vždycky zůstane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *