Dlouho jsem na svých rtech nenosila nic. Přišlo mi, že je to moc vidět a že pak vypadám zmalovaně. Vzhledem k tomu, že jsem roky nosila jen řasenku a považovala to za vrcholný zájem o make up (všechny to známe), mi rtěnka – nedejbože s výraznou barvou – přišla fakt ujetá. Postupně, jak objevuju dekorativku, objevuju i čím dál větší množství produktů na rty, které je udělají hezčí a šťavnatější s vyrýsovanějšími obrysy bez jakéhokoliv vnitřního pnutí. Následující dva barevné balzámy na rty od Catrice dodají rtům lehkou barvu a šmrnc, a protože jsou poměrně dost hydratační, přežijete i bez oblíbeného jeleního loje. „Jenom“ prostě budete tak nějak hezčí…

Zářivá světle růžová se zlatým třpytem. Balzám na rty Lip glow glamourizer od Catrice

Tenhle balzám má poměrně jasnou zářivou světle růžovou barvu se zlatým třpytem. Barví tak středně a rozhodně je vidět, že na rtech něco máte, ale pořád se ještě nejedná o rtěnku. Tento odstín růžové totiž patří mezi ty, které nejsou v paletě přirozených odstínů rtů. Vydrží déle, než by člověk u takového produktu předpokládal, jelikož složení trochu barví. I když balzám sníte, olíznete či jinak sundáte dolů, na rtech stále zůstává lehký náznak růžové. Oproti druhému balzámu není tenhle tolik hydratační, kvůli třpytkám (nejsou velké) má lehce hrubší strukturu, ale rozhodně nevysušuje ani nezvýrazňuje vrásky či jiné nedokonalosti. Tato barva bude slušet hlavně bledulím a všem, které vyhledávají nejrůznější odstíny růže.

Hydratační balzám v přirozených odstínech rtů. Volumizing lip balm od Catrice

Tenhle balzám mě opravdu příjemně překvapil svou konzistencí, je extrémně hydratační! I když budete mít rty suché, budou vypadat hladce a šťavnatě. Catrice nabízí tři odstíny, ten, co mám já (03), je nejtmavší ze všech. Všechny jsou v přirozených odstínech rtů, rozhodně nebude poznat, že na nich něco máte, jen budou mít plnější barvu a hezčí vzhled. Myslela jsem si, že tenhle balzám nebudu moc používat a už ho mám skoro vypatlaný. Hodí se totiž vždycky a i tehdy, když nemáte make up absolutně žádný. Na rtech vypadá trochu mokře a velice přirozeně, pochopitelně nevydrží dlouho a je třeba ho obnovovat. Volumizing se to nazývá proto, že by měl lehce zvětšovat objem rtů, což je samozřejmě blbost. Ve složení najdete mentol, takže po aplikaci ucítíte chladivý efekt, což ve vás může vyvolat onen dojem, že „se něco děje“. Jestli chcete něco, co budete považovat za jelení lůj a budete jen vypadat líp, tenhle balzám je perfektní.


Kde tyto barevné balzámy na rty ukořistit?

Notino.cz – balzám na rty Lip glow Glamourizer Catrice za 129 Kč
Dm.cz – balzám na rty Volumizing Catrice za 119 Kč

Či vlastním obtěžováním se do každé drogerie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *